Zakrmovací loď DEVICT Tanker Triple žlutá

nové
Zakrmovací loď DEVICT Tanker Triple žlutá

Zakrmovací loď na dálkové ovládání Devict je skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí přesně zakrmovat své místo a hledají nejlepší poměr ceny a kvality!

Cena za 1 ks vč. DPH 16 200,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 13 388,- Kč
Po registraci za 1 ks vč. DPH 14 580,- Kč
Doručení do 2 dnů
Expediční doba: 2 pracovní dny
Výrobce: Devict Devict
Kód produktu: Dzak-trp-3
Záruka: 24 měsíců
/zakrmovaci-lod-devict-tanker-triple-zluta-e623305.htm
Popis

Zakrmovací loď DEVICT Tanker Triple žlutá

Přednosti zakrmovací lodi Tanker Triple

DEVICT Tanker Triple je zakrmovací loď, která vychází z konceptu lodi Tanker Mono, ale je větší a odolnější vůči vlnám a větru, ale především nabízí hned tři nákladové prostory s celkovou nosností až 3 kilogramy. 

Díky lodi Tanker Triple si můžete více rozkrmit lovné místo na jeden závoz, ale také je možné postupným otevíráním nákladových prostor vnadit větší prostor, nebo dokonce více ploch jednoho revíru. Navíc není problém zavézt touto lodí až tři montáže s nástrahou najednou bez obav, že by se vám zamotali po uvolnění z lodi do sebe.

K lodi je možné zakoupit také kvalitní nahazovací echolot Deeper, který vám pomůže velmi detailně prozkoumat dno vašeho lovného/zakrmovaného místa, stejně jako detekovat ryby ve vašem dosahu.

Velkou konkurenční výhodou zakrmovací lodi DEVICT Tanker Triple jsou její nízké pořizovací náklady. Se svou cenou je totiž při svých prověřených kvalitách loď Tanker Triple dramaticky levnější než ostatní zakrmovací čluny na trhu.

Charakteristika Tanker Triple:

Všechny elektronické součásti včetně dálkového ovládání, regulátoru otáček a servomotoru jsou vyráběny pod přísnou kontrolou kvality v souladu s mezinárodními standardy. Tím bylo dosaženo nekompromisně stabilního výkonu lodi a jednoduchosti ovládání. Několikaleté testování lodí Devict navíc potvrdilo jejich praktické kvality. I přes celosvětový prodej desetitisíců kusů lodí Devict  zaznamenal výrobce pouze zanedbatelnou poruchovost a velkou spokojenost a také dramaticky zvýšenou úspěšnost rybářů. 

Loď je vyrobena z vysoce kvalitního technického plastu, který zaručuje lodi její vysokou odolnost, ale také stylový design. 

Člun je velmi snadné ovládat díky praktickému ovladači, který umožňuje chod lodi vpřed, vzad a razantní zatáčení do stran při chodu v obou směrech. Loď je možné řídit na klidných hladinách rybníků a jezer, ale bez problému také na menších i velkých tocích, a to za jakéhokoli počasí - ve větru i dešti. 

Loď pluje velmi tiše a není problém udržet konstantní ryhlost, takže ryby při zavážení nijak významně nerušíme. 

Vyklopení nástrahy z nádrží (nákladových prostor) umístěný na bocích a na zádi lodi je velmi jednoduché díky prvkům jednoduchého, ale praktického ovladače. Během vteřiny je návnada (nebo až tři montáže s nástrahami) ze tří nádrží ve vodě - přesně na místě, na kterém předpokládáte úlovek. 

Pro lov za šera, nebo dokonce za tmy je loď vybavena dvěma předními a dvěma zadními LED diodami, díky kterým budete mít loď stále pod kontrolou. Diody jsou natolik výkonné, že není problém i na delší vzdálenosti sledovat prostor před lodí. Světla je možné vypnout či zapnout podle potřeby.

Stav baterie můžete sledovat na digitálním displeji na boku lodi po zapnutí světel. Díky tomu máte možnost baterii včas dobít, nebo vyměnit.

Vnitřek lodi je cíleně uzpůsoben stabilnímu usazení baterie (tato loď obsahuje pouze jeden, zato silnější akumulátor), stejně jako snadné manipulaci s ní.

Na loď se dle zákona vztahuje 2 letá záruka. Na baterii se vztahuje také 2 letá záruka, na životnost baterie pak 6 měsíční záruka.

Parametry lodi Tanker Triple:

 • Váha včetně baterií: 4 kg
 • Délka: 80 cm (včetně nádrží) 
 • Šířka: 55 cm (včetně nádrží) 
 • Výška: 31 cm (včetně nádrží) 
 • Baterie v ovládači: 8 x AA tužková baterie (vyplatí se používat beterie dobíjecí), baterie AA nejsou součástí balení
 • Akumulátor v lodi: 1 x Lithiový akumulátor, rozměr 15 x 9,3 x 5 cm, kapacita
 • 12 000 mAh, 7,4 V
 • Výdrž akumulátorů: kontinuální používání lodi v délce cca 4 hodiny
 • Napětí adaptéru: AC 110 - 240 V
 • Doba do plného nabití  akumulátoru lodi: 3 hodiny
 • Záruka: 2 roky na loď i akumulátor, 6 měsíců záruka na životnost akumulátoru
 • Frekvence dálkového ovladače: 2,4 GHz
 • Počet nákladových prostor: 3
 • Nosnost nákladových prostor celkem: 3 kg
 • Rychlost zakrmovací lodi: 1 - 2 metry za sekundu (3,6 - 7,2 km/hod.)
 • Odolnost vůči vlnám: třída 4 - 5
 • Dosah lodi respektive dálkového ovladače: až 350 metrů
 • Barevné variace: zelená, žlutá a camo
/product-action/increment-product-view-count?productId=623305